Na tejto stránke vás zoznámim so známymi ľuďmi, s ktorými som sa doposiaľ vo svojom živote stretla a pri ktorých sa mi na toto stretnutie uchovala nejaká dokumentácia.
Mirus Jifter

Táto snímka vznikla v roku 1980. Na fotke možno pamätníci alebo dobrí športoví znalci spoznali etiópskeho bežca Mirusa Jiftera. Fotografia je z Bratislavy, keď sa tu konal ľahkoatletický míting "PRAVDA-TELEVÍZIA-SLOVNAFT". Mirus nezvíťazil vo svojej kategórii len tu, ale o dva mesiace aj na olympijských hrách v Moskve, kde sa stal dvojnásobným olympijským víťazom. A ako som sa k nemu dostala? Celkom jednoducho - stretnutie sprostredkoval jeho krajan, môj spolužiak Shiferaw Tileye. Kde je asi teraz a čo robi?
Aby som bola úprimná, asi si tú fotku ani nezaslúžim. Môj vzťah k športu - aktívnemu či pasívnemu - nikdy nebol uspokojivý.

Bob Frýdl
Toto je český spevák Bob Frýdl.Stretli sme sa s ním na dovolenke v gréckej Leptokarii, kde sa Bob vyskytoval pravidelne. Bol dobrým priateľom majiteľa jednej malej reštaurácie a po večeroch vystupoval pred českým a slovenským publikom so svojimi pesničkami. Našej žiadosti o spoločné fotografovanie vyhovel po dlhšom prehováraní.

Magda Vášáryová
Presunuli sme sa o pár rokov ďalej - ako vidíte, už máme aj Viktorku. Táto fotografia vznikla v apríli 1999 v rádiu Frontinus, kde bola pani Magda Vášáryová hosťom nedeľnej relácie Debata na telefón. Bolo to v období, keď kandidovala na funkciu prezidentky Slovenskej republiky. Nechcela by som zabŕdať do politiky, ale keď sledujem súčasné dianie na tomto politickom poste, veľmi ľutujem, že jej to vtedy nevyšlo!
Fotografovať sa s nami pani Magda dala bez akéhokoľvek prehovárania.


Michal Ďuriš
Táto fotografia vznikla o pár dní neskôr, v apríli 1999, keď som súťažila v relácii Pokušenie. Myslím, že nemusím napovedať, ktorá z prítomných som ja.:-) Moderátor Michal Ďuriš je druhý sprava, zostávajúci dvaja páni sú moji súperi, ktorí boli skutočne vynikajúci.


Okrem tejto súťaže som si svoje sily merala aj v relácii "Všetko alebo nič", z ktorej žiaľ nemám fotografiu, len videozáznam. /Relácia bola odvysielaná 20.9.2000 o 17:35 na STV1/.

AZ-kvíz
Môj zatiaľ najväčší mediálny úspech - účinkovanie na medzinárodnej úrovni! Súťažná relácia AZ-kvíz sa natáčala v Brne. Svoju účasť v nej si veľmi vážim. Veď na testoch konaných v júni 2000 zo všetkých prihlásených uspela len tretina, a to mali oproti mne výhodu domáceho prostredia. AZ-kvíz bol odvysielaný 30.10.2000 na ČT1. Na fotografii zľava je moderátorka Eva Brettschneiderová, ja a dvaja ďalší súťažiaci.


Lucie Bílá
Určite každý pozná Lucku. Stretli sme sa v máji 2001 po jej koncerte na slávnostnej recepcii. Bola síce unavená, ale pózovať pre fotografovanie neodmietla ani mne, ani ďalším desiatkám obdivovateľov.


Hana Zagorová
Pri rovnakej príležitosti vznikla aj táto fotografia s Hankou Zagorovou.Platí to, čo pri Lucke Bílej - napriek únave svojich fanúšikov neodmietala.


Ľudovít Kaník
S najväčším fešákom našej politickej scény, predsedom Demokratickej strany Ľudovítom Kaníkom som sa stretla 17. júna 2001 viacmenej pracovne pri získavaní materiálu pre webové stránky rádia Frontinus, kde bol hosťom nedeľňajšej Debaty na telefón. Je nielen príťažlivý, ale aj veľmi sympatický.Marx, Engels a Ulaherovci
Tak, a toto je naozaj dôstojný záver našej galérie. Súsošie marxistických klasikov sa ešte stále nachádza v Berlíne - v jeho bývalej východnej časti. Ak máte pocit, že sochy medzi významné osobnosti nepatria, nemáte pravdu - desaťročia sme sa predsa učili o nesmrteľnom či večne živom odkaze týchto pánov. Alebo žeby to už predsa neplatilo?:-)
Posledná aktualizácia:

Valid HTML 4.01!

NAJ.sk