Vyhľadávanie v Čitateľskom denníku:


Vyhľadávanie pomocou AltaVisty:
Vyhľadávanie pomocou Google:Tento čitateľský denník má vyše dvadsaťpäť rokov...

Jeho autorkou som ja, vtedajšia študentka gymnázia. Napriek tomu dúfam, že môže byť užitočný aj pre súčasných študentov. Veď v literatúre sa za uplynulé roky zas až tak veľa toho nezmenilo. Pravda, niektorí autori boli na indexe v minulosti, iní zas upadli do nemilosti po Novembri. Taký je už život...

Musím podotknúť, že predmet "slovenský jazyk a literatúra" patril k mojim najobľúbenejším. Všetky diela uvedené v čitateľskom denníku som skutočne prečítala. Znenie denníka ponechávam autentické, možno som niekde opravila pravopisné chyby.

my a naša škola Po dvadsiatich piatich rokoch

Na prvom obrázku vidieť, ako sme vyzerali pred štvrťročím my a naša škola. Škola vyzerá stále rovnako alebo podobne, my sme sa trochu zmenili. Ale nie k horšiemu. Veď posúďte sami.
Na druhej fotografii sme my po dvadsiatich piatich rokoch od maturity, v máji 2001. Ako správne hádate, to príjemné prostredie nemá absolútne nič spoločné so školou.
Ak nás chcete vidieť lepšie, kliknutím na obrázok si nás môžete trochu zväčšiť.:-)

Ak vás tieto stránky zaujali, tu sa môžete o mne dozvedieť viac. Zároveň vás pozývam aj na návštevu do našej rodiny.Posledná aktualizácia:

Valid HTML 4.01!

NAJ.sk