Vyhľadávanie v Čitateľskom denníku:


Vyhľadávanie pomocou AltaVisty:
Vyhľadávanie pomocou Google:Práve ste dočítali alebo aspoň letmo prelistovali môj čitateľský denník. Nebolo by správne, aby som nespomenula ľudí, ktorí mali na jeho vzniku - či už toho spred štvrťročia, alebo tohto v modernejšej verzii - zásluhu.

profesorka Milica
Predmet "Slovenský jazyk a literatúra" nás vyučovala pani profesorka Zavilová, ktorú sme prezývali Milica. Tuším to bolo jej krstné - alebo ako nás v tom období učila - rodné (za socializmu bol krst chápaný ako neblahý pozostatok nespravodlivej triednej spoločnosti) meno. No uznáte, môže byť vhodnejšie meno pre profesorku slovenčiny? NOMEN OMEN, ako hovorili starí Rimania. Jej autorita spôsobovala, že slovenčina sa stala pre mnohých najobávanejším predmetom, na druhej strane nás však donútila venovať sa jej dôkladne. A pre mňa nebola vôbec najnepríjemnejším predmetom, tým bol - čudujte sa - telocvik.:-)

Ďalším človekom, bez ktorého by moje stránky nevznikli, je môj syn.
Jeho úloha bola podľa jeho vlastného názoru veľmi náročná, a to naučiť ma základom HTML a reštartovať počítač v tej správnej chvíli, keď na základe mojich inštrukcií odmietal poslušnosť /počítač/.Často som si síce vypočula poznámky, ktoré neboli príliš lichotivé k mojim počítačovým schopnostiam, ale čo by človek nespravil pre blaho ľudstva!

Naopak, veľmi tolerantne k mojím vedomostiach pristupoval, pristupuje a ak smiem dúfať, tak ešte dlho aj pristupovať bude môj internetový priateľ. Všetko dôležité o ňom si môžete prečítať na stránke, ktorú som venovala špeciálne jemu. O ikonky v dolnej časti stránok a teda o ich validitu sa zas veľkou mierou zaslúžil môj internetový kamarát z blízkeho zahraničia.

ukážka

Takto vyzeral a doposiaľ vyzerá môj čitateľský denník z čias, keď niekde zajtra znamenalo už včera, vždy však na večné časy a nikdy inak! Boli to však aj príjemná doba mojej mladosti, ktorú som si takto aspoň trochu pripomenula.

Ďakujem vám za pozornosť a dúfam, že sa spolu stretneme aj na ďalších mojich stránkach, súčasných, ale aj tých budúcich.Budem rada, ak mi napíšete vaše názory, návrhy a pripomienky:


Pre odoslanie správy musíte mať nakonfigurovanú elektronickú poštu.Posledná aktualizácia:

Valid HTML 4.01!

NAJ.sk